Які школи Рівного звітують в Інтернеті про використання батьківських коштів?

Всі загальноосвітні заклади Рівного мають власні сайти. Втім, не всі з них розміщують на цих сайтах інформацію про використання батьківських коштів

Більшість шкіл Рівного на своїх сайтах розміщують інформацію про історію, досягнення закладу і учнів, заходи, які проводяться у ньому, умови вступу до закладу, обов'язки батьків, поради психолога. А ось інформацію про фінансову-господарську діяльність школи, кількість зібраних батьківських коштів і їх використання можна знайти лише на окремих сайтах. Зрозуміло, що щодо закладів, які розміщують таку інформацію в інтернеті, підозри у батьків у непрозорому використанні коштів навряд чи виникатимуть.

Отож інформація про використання батьківських внесків є на сайтах Рівненської гуманітаної гімназії, НВК-ліцей №19, шкіл №№1, 4, 11, 22,  НВК "Колегіум".  Знайти її можна у звітах директорів шкіл, у рубриках "Батькам" чи "Піклувальна рада". 

Ось як виглядає ця інформація:   

сайт Рівненської гуманітарної гімназії

НВК-ліцей №19

школа №4

( у звіті директора)

НВК "Колегіум"

у рубриці "Піклувальна рада"

школа №11

інформує у звіті директора

школа №22

взагалі щомісячно звітує перед батьками про витрати. Цю інформацію можна знайти у рубриці "Батькам":

школа №1

всі витрати - на першій сторінці сайту. Причому, вони розписані помісячно 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень