Коли у школярів Рівного - канікули?

Це запитання цікаве як учням, так і їхнім батькам

Ми адресували його начальнику міського управління освіти Василю Харковцю:

31-го, тобто з понеділка, будуть осінні канікули тиждень. Потім по 30 грудня, трішечки довше, буде закінчуватися перший семестр. Далі зимові канікули. Триватимуть два тижні. Весняні канікули будуть так само в останній понеділок 20-их чисел перед закінченням другого семестру.   

 

За словами Василя Харковця, вже другий рік поспіль Міністерство освіти і науки дозволяє вирішувати управлінням освіти на місцях спільно з навчальними закладами самим встановлювати час канікул. Тож на першій великій нараді перед початком цього навчального року було вирішено з директорами і їхніми заступниками, що вони будуть у той  же час, що й торік.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень