На Рівненщині ситуація із захворюваністю на грип – контрольована

Принаймні, в цьому запевняє начальник обласного управління охорони здоров'я

Ситуація із захворюваністю на грип на Рівненщині контрольована. В аптеках є достатня кількість протигрипозних, імуностимулюючих препаратів, а також необхідний запас дезінфікуючих засобів, термометрів та марлевих масок.

Про це пише прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації. 

«Усі медичні установи Рівненщини працюють у звичайному режимі. Акумульовані усі сили для надання необхідної допомоги. В лікарнях готові госпітальні бази та спеціальна апаратура», – запевнив заступника голови ОДА начальник обласного управління охорони здоров'я Юрій Осіпчук

Окрім того, карантинні заходи у школах у зв’язку з високим рівнем захворюваності дітей на грип та ГРВІ запроваджено з понеділка у місті Рівне та Кузнецовську, а також у п'яти районах: Рокитнівському, Здолбунівському, Дубровицькому, Костопільському та Зарічненському.

Нагадаємо, що епідпоріг у Рівному перевищено майже на половину. У Рівному в період з 8 до 14 січня на грип та ГРВІ захворіли 3254 особи. З них дітей до 18 років майже половина – 46,0%, тобто 1498 осіб. Прогностичний тижневий епідпоріг (900,0 на 100 тис. населення) перевищено на 45,8% і зараз він становить 1312,5 хворих на 100 тис. населення.

Також, згідно з повідомленням лікаря – епідеміолога Рівненського міського відділу лабораторних досліджень Ольги Романчук, у Рівному вакциновано проти грипу лише 654 особи – 0,2% від всього населення. Незначна кількість щеплених проти грипу серед населення міста, зазначає Ольга Романчук, суттєво не вплине на інтенсивність епідемічного процесу, не дозволить покращити епідситуацію і збереже умови поширення захворюваності з грипу та ГРВІ в м.Рівне. Тому мешканцям обласного центру необхідно посилити заходи особистої профілактики проти грипу та ГРВІ.

[media=52811]

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень