Епідпоріг у Рівному перевищено на 12%

У Рівному епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищено на 12%.

Про це повідомив голова комісії з питань техногенно-екологічної безпекикомісії Рівненського міськвиконкому, заступник міського голови Віталій Хмілецький.

Додамо також, що карантин у Рівному триватиме до п'ятниці, 22 січня, після чого знову відбудеться комісія з техногенної безпеки, де вирішуватимуть, чи продовжувати карантин у Рівному.

Нагадаємо, що сьогодні у Рівному закрито засідала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки. До кінця тижня засідання відповідних комісій відбудуться і в районах нашої області.

Зауважимо, що за минулий тиждень на Рівненщині захворіли понад 6 тисяч осіб на грип та ГРВІ. Серед хворих – 70% діти. Ситуація із захворюваністю на грип є напруженою, проте контрольованою, зазначають медики. 

Втім, інформацію про кількість хворих відповідні служби збирають наприкінці кожного тижня, у п’ятницю, а оприлюднюють лише на початку наступного. Тож, фактичну кількість хворих на грип та ГРВІ вони не повідомляють.

Читайте також: "Як розпізнати грип та вберегтися від нього".

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень