Оренду «Північному» продовжили на 5 років

Таке рішення прийняли депутати Рівнеради

Сьогодні підприємці прийшли на сесію з вимогою продовжити договір на десять років. Втім, і рішенням про п’ять залишилися задоволеними, адже їхні опоненти - жителі навколишніх будинків, - хотіли, щоб цей термін був не більше двох років. Більше того, міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв особисто допомогти владнати всі конфлікти. Далі пряма мова Володимира Хомка:

– Ринок буде. Ми його змусимо зробити деякі комунікації, перекласти, щоб люди спокійно жили. Спробуємо, як з'явиться поліція, навести порядок, щоб торгували не за межами ринку. Бо це не проблема ринку. Він би хотів, щоб вони торгували в його межах, а вони не хочуть. Це проблема поліції. Знайдемо якийсь компроміс, але ринок буде. І ринок "Дикого" буде. Немає такої політичної сили в Рівному, яка б могла закрити зараз ці ринки.

До слова, продовження договору депутати видали за умови контролю з боку комісії, яку створять невдовзі і яка має простежити за тим, чи вчасно дирекція виконає свої зобов'язання і винесе комунікації за межі ринку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень