Антимонопольний комітет зацікавився тарифами на тепло у Рівному

Бажанням рівненських тепловиків підвищити тарифи на 11% зацікавилося Територіальне відділення антимонопольного комітету України.

До кінця тижня антимонопольники обіцяють направити листи до «Рівнетеплоенерго», а згодом і до міської влади, аби дізнатися, на чому ґрунтуються розрахунки щодо необхідності зростання тарифу на опалення та гарячу воду - говорить керівник Тервідділу Віктор Боденчук:

Саме цей факт і викликає найбільші запитання у антимонопольного комітету.

Адже, якщо закупівельна ціна газу знизилась, а  ціна блакитного пального є головною складовою тарифу – звідки взятися подорожчанню?

Водночас, в Антимонопольному визнають, що відтоді, як тарифи почали затверджувати Національні компанії з регулювання, їхній вплив на монополістів зменшився.

Нагадаємо, «Рівнетеплоенерго» оприлюднило свої наміри з наступного опалювального сезону підняти тарифи на 11%. Водночас, керівник підприємства Степан Коропецький визнав, що це верхня межа можливого подорожчання, яке ще має затвердити  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень