Бюджет Рівного становить понад 1,5 мільярда гривень

Зведений бюджет Рівного на цей рік перевищує 1,533 мільярда гривень. Його ріст порівняно із минулим роком становить 8,7%.

Між тим, начальник управління бюджету і фінансів Віктор Шульга зазначив, що надходження загального та спеціального фондів Рівного разом майже на 150 мільйонів гривень менші, ніж субвенція з держбюджету:

- У 2016 році надходження доходів загального фонду складе 642, 3 мільйона гривень, доходів спеціального фонду 49,9 мільйона гривень. Крім того, до бюджету міста Рівне передбачено отримати субвенцій по загальному фонду бюджету 740,8 мільйона гривень. З них освітня субвенція 188 мільйонів гривень, медична субвенція - 159,4 мільйона гривень.

Зауважимо, що видатки з бюджету Рівного становлять понад 1,5 мільярда гривень. А через потребу фінансувати пільгові перевезення та заклади профтехосвіти Рівне втратить до 100 мільйонів гривень, повідомив міський голова Володимир Хомко. До слова, саме на 100 мільйонів поповнився минулого року бюджет Рівного через акцизний збір, який з 2015-го почав надходити до міської, а не державної скарбниці.

Нагадаємо, міський голова Рівного запевнив, що пільгові перевезення в Рівному не відмінять.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень