ON-LINE

Бюджет Рівного становить понад 1,5 мільярда гривень

середа, 13 січня 2016

Зведений бюджет Рівного на цей рік перевищує 1,533 мільярда гривень. Його ріст порівняно із минулим роком становить 8,7%.

Між тим, начальник управління бюджету і фінансів Віктор Шульга зазначив, що надходження загального та спеціального фондів Рівного разом майже на 150 мільйонів гривень менші, ніж субвенція з держбюджету:

- У 2016 році надходження доходів загального фонду складе 642, 3 мільйона гривень, доходів спеціального фонду 49,9 мільйона гривень. Крім того, до бюджету міста Рівне передбачено отримати субвенцій по загальному фонду бюджету 740,8 мільйона гривень. З них освітня субвенція 188 мільйонів гривень, медична субвенція - 159,4 мільйона гривень.

Зауважимо, що видатки з бюджету Рівного становлять понад 1,5 мільярда гривень. А через потребу фінансувати пільгові перевезення та заклади профтехосвіти Рівне втратить до 100 мільйонів гривень, повідомив міський голова Володимир Хомко. До слова, саме на 100 мільйонів поповнився минулого року бюджет Рівного через акцизний збір, який з 2015-го почав надходити до міської, а не державної скарбниці.

Нагадаємо, міський голова Рівного запевнив, що пільгові перевезення в Рівному не відмінять.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного