У Рівному судитимуть росіянку через плагіат карикатури Журавля

Сьогодні у Рівному судитимуть російську сенаторку Валентину Петренко, яка використала карикатуру Юрка Журавля без його дозволу.

Для свого шаржу на французьких художників видання "Charlie Hebdo" сенаторка повністю запозичила у рівненського художника карикатуру 2014 року, яку він присвятив Віктору Януковичу. Між тим, Юрко Журавль та Патентний повірений Юрій Трачук домоглися, аби справу про порушення авторських прав з боку росіянки розглядав Рівненський міський суд, уже відкрите судове провадження.

Попереднє судове засідання призначене вже на сьогодні. 

Нагадаємо, член Комітету Ради Федерації Росії з соціальної політики, голова Всеросійського громадського руху "Матері Росії" Валентина Петренко представила карикатуру на співробітників французького сатиричного журналу Charlie Hebdo, яка насправді є малюнком Юрія Журавля часів Євромайдану.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень