У Рівному судитимуть росіянку через плагіат карикатури Журавля

Сьогодні у Рівному судитимуть російську сенаторку Валентину Петренко, яка використала карикатуру Юрка Журавля без його дозволу.

Для свого шаржу на французьких художників видання "Charlie Hebdo" сенаторка повністю запозичила у рівненського художника карикатуру 2014 року, яку він присвятив Віктору Януковичу. Між тим, Юрко Журавль та Патентний повірений Юрій Трачук домоглися, аби справу про порушення авторських прав з боку росіянки розглядав Рівненський міський суд, уже відкрите судове провадження.

Попереднє судове засідання призначене вже на сьогодні. 

Нагадаємо, член Комітету Ради Федерації Росії з соціальної політики, голова Всеросійського громадського руху "Матері Росії" Валентина Петренко представила карикатуру на співробітників французького сатиричного журналу Charlie Hebdo, яка насправді є малюнком Юрія Журавля часів Євромайдану.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень