Сьогодні позачергова сесія Рівненської облради

Вноситимуть зміни до бюджету

Володимир Ковальчук скликає позачергову сесію Рівненської обласної ради.

Згідно з розпорядженням голови обласної ради від 5 січня 2016 року № 01, яке підписав Володимир Ковальчук, у вівторок, 12 січня, відбудеться засідання позачергової третьої сесії обласної ради сьомого скликання.

До порядку денного засідання внесено питання: «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік», враховуючи вимоги частини 2 статті 77 Бюджетного кодексу України, відповідно до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту обласної ради сьомого скликання.

Як відомо, 31 грудня 2015 року було офіційно опубліковано закон про Державний бюджет України, - зазначив голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук.

Початок засідання об 11:00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти,2, ІІІ пов.).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень