Рівнян запрошують на різдвяний ярмарок та конкурси

Відбудеться фестиваль пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви»

7 січня у Рівному розпочинається щорічний 12-й фестиваль пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви». Традиційно, святкування розпочнеться на Майдані Незалежності.

З 14:00 в цей день заплановано святковий ярмарок, містечка атракціонів, катання на поні, ігри, конкурси та трансляція святкових програм «Радіо Трек».

А з 17:00 і до 20:00 години відбудеться фестиваль вуличних вертепів «Різдвяна зіронька вийшла». Святкування заплановані до Водехреща  – 19 січня. Нижче подаємо програму розваг на кожен день:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень