Рівненський коваль привіз перемогу з Австрії

Він спільно з ковалем з Івано-Франківська створили скульптуру, що зображає чоловіка та жінку

[media=52361]

Рівненський коваль Сергій Торуля повернувся з Австрії з черговою перемогою. Напередодні Нового року чоловік брав участь у міжнародному ковальському фестивалі у місті Ібзіц.

На фестивалі майстри змагалися у п’яти номінаціях. Сергій Торуля спільно з ковалем із Івано-Франківська Ярославом Паньківим працювали над втіленням теми єдності. У підсумку створений ними з цільного шматка металу витвір, що зображає чоловіка та жінку, визнаний кращим у номінації «Скульптурна композиція «Unity».

[media=52360]

Додамо, що цей фестиваль має великий авторитет у міжнародної ковальської спільноти. Цього року на фестиваль завітало понад 12 тисяч людей. Вони спостерігали за роботою ковалів з різних країн, купували різдвяні подарунки на ярмарку народних ремесел та брали участь у майстер-класах.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень