Рівнян знайомили з самобутньою культурою етнічних грузинів

У Рівному відбувся фестиваль україно-грузинської дружби

Сьогодні в Рівненському міському будинку культури відбувся Фестиваль україно-грузинської дружби. Рівнян знайомили з самобутньою культурою, традиціями, обрядами, кухнею і талантами етнічних грузинів.

Рівняни та гості міста мали змогу переглянути: фотовиставку, національні грузинські танці, виставку-ярмарок національної кухні, що розкривають автентичність грузинського колориту і характеру.

За повідомленням організаторів свята - Центру Україно-Грузинської дружби «Сакартвело» - фестиваль сприяє ознайомленню громадськості з самобутньою культурою, традиціями, обрядами, кухнею і талантами етнічних грузинів, що проживають на території Рівного та Рівненської області.

Фестиваль проводився в рамках програми «Зміцнення і розширення грузино-української дружби».

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень