![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
На вихідних стартує фестиваль театралів
У неділю, 8 листопада, на Рівненщині стартує обласний фестиваль театрального мистецтва «Палітра театральної осені». Триватиме він до 29 листопада на сценічних майданчиках Острозької області.
Свій акторський талант під час фестивалю показуватимуть народні аматорські театри з усієї області. А це колективи з Рівненського, Радивилівського, Корецького, Березнівського, Гощанського, Острозького районів та міста Рівне.
Організаторами заходу є управління культури і туризму Рівненської ОДА, обласний центр народної творчості та Острозька РДА, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
«Острожчина є меккою театрального мистецтва на Рівненщині. Саме там у 1939 році були створені перші театри. Аби продовжити традицію, у 2013 році засновано цей фестиваль, який проводиться один раз на два роки, - розповіла начальник відділу управління культури і туризму ОДА Галина Ковальчук. – Тож цього року культурний захід проходитиме вдруге. І знову на Острожчині, адже саме там аматорські театри є кращими».
За словами організаторів, фестиваль проводиться з метою активізації роботи народних аматорських театрів, збагачення їх репертуару виставами національної класичної та сучасної драматургії, популяризації творчих надбань.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК