У Рівному побільшало випадків самогубств

За минулий тиждень їх було майже 10

Рівненські надзвичайники стурбовані частими самогубствами, які скоюють жителі області. За тиждень в області 8 людей вкоротили собі віку. Зокрема, за минулу добу надзвичайники нарахували трьох. Двоє з них, 39-річні чоловіки, покінчили із життям у Млинівському районі. У Рівному чоловік 1951 року народження покінчив з життям у власній оселі.

Тим часом у центрі соціально-психологічної допомоги кореспонденту Радіо Трек розповіли, що людей змушує йти на такий вчинок:

- Відсутність сенсу життя штовхає людей. Або навіть може бути, що в людей є сенс життя, але відсутня можливість його реалізувати. В нашій країні це дуже складно. Це основна проблема.

Додамо, що наразі у центрі соціально-психологічної допомоги проходять лікування 62 особи в цілодобовому стаціонарі. Найбільша частка - це вимушені переселенці із зони проведення АТО.  Їх там налічується 33 особи.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень