У Рівному побільшало випадків самогубств

За минулий тиждень їх було майже 10

Рівненські надзвичайники стурбовані частими самогубствами, які скоюють жителі області. За тиждень в області 8 людей вкоротили собі віку. Зокрема, за минулу добу надзвичайники нарахували трьох. Двоє з них, 39-річні чоловіки, покінчили із життям у Млинівському районі. У Рівному чоловік 1951 року народження покінчив з життям у власній оселі.

Тим часом у центрі соціально-психологічної допомоги кореспонденту Радіо Трек розповіли, що людей змушує йти на такий вчинок:

- Відсутність сенсу життя штовхає людей. Або навіть може бути, що в людей є сенс життя, але відсутня можливість його реалізувати. В нашій країні це дуже складно. Це основна проблема.

Додамо, що наразі у центрі соціально-психологічної допомоги проходять лікування 62 особи в цілодобовому стаціонарі. Найбільша частка - це вимушені переселенці із зони проведення АТО.  Їх там налічується 33 особи.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень