Цьогоріч держава не надала Рівному коштів на пільгові перевезення

Проте його все ж не відмінять

Депутати передбачили в міському бюджеті на поточний рік понад 3,5 мільйона гривень компенсації тролейбусному управлінню для забезпечення пільги пенсіонерам, та 1,7 мільйона гривень – студентам та школярам. Тож, як і раніше, пенсіонери їздитимуть в тролейбусах безкоштовно, а студенти та школярі за півціни. Про це кореспонденту Радіо Трек повідомив начальник міського управління транспорту та зв'язку Віталій Миронюк:

– Твердо заявляю, що в першому кварталі поточного року не буде ніяких обмежень щодо проїзду в тролейбусах. Як все було, так і залишається. Єдине, що компенсація для підприємства буде меншою, ніж 50%. Крім того, сьогодні також вирішилось питання про збереження пільг для учнів та студентів.

Разом з тим, міські обранці підтримали виділення 435 тисяч гривень на фінансування комунальної газети "7 днів". Питання супроводжувалося дискусіями, втім всупереч закону України, згідно з яким має відбутися роздержавлення комунальних видань, бюджет Рівного продовжує надалі фінансувати газету Рівнеради.

Нагадаємо, раніше й міський голова Рівного Володимир Хомко запевняв, що пільгові перевезення не відмінять.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень