Через грип на Рівненщині ніхто не помер

На сьогодні летальних випадків від грипу на Рівненщині не зареєстровано. Принаймні, це стверджує завідувач епідвідділом Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз.

За його словами, у Рівненській області зафіксовано смерть однієї людини від пневмонії, але її спричив не вірус грипу, говорить Віктор Мороз:

- На сьогоднішній день летальних випадків від грипу у нашій області не зареєстровано... ну від пневмонії, а чим та пневмонія визвана... не грипом, принаймні.

Нагадаємо, що 12 січня помер голова Зарічненської районної ради Ігор Харкевич. Медики не виключали, що він міг померти від вірусу грипу. Однак за словами Івана Зими, головного лікаря обласної лікарні, куди привезли Ігоря Харкевича з районної, він не може надавати інформацію про діагноз померлого без згоди його рідних.

Тим часом у місцевих ЗМІ повідомляється, що причиною смерті голови Зарічненської райради могла стати пневмонія.

Нагадаємо, що від грипу в Україні вже померло 25 осіб; Держсанепідслужба та МОЗ українців закликають не панікувати та стверджують, що епідемії грипу в Україні немає. Причинами летальних випадків під час грипу цьогоріч називають несвоєчасне звернення за медичною допомогою і відмова від вакцинацій.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень