На Рівненщині випало до 15 сантиметрів снігу за добу

Найскладнішою ділянкою була дорога від Дубна до Луцька

Дорожники звертають увагу водіїв на можливі зміни погодних умов та різкі перепади температури, що може призвести до ожеледиці на автошляхах. Тому водіїв просять бути обережними та обачними на дорогах.

Окрім того, за добу в Рівненській області випало до 15 см снігу.

«За добу в області випало до 15 см снігу. Найскладнішою ділянкою була дорога від Дубна до Луцька, проте наразі тут забезпечено проїзд. Роботи на інших напрямках тривають. Випадків ускладнення проїзду до населених пунктів Рівненщини немає», – зазначив заступник начальника служби автомобільних доріг у Рівненській області Микола Козачок.

Водночас, у Рівненській облдержадміністрації запевняють, що шляховики працюють над розчищенням доріг.

Однак слухачі Радіо Трек заперечують цю інформацію – кажуть, минулої ночі траса Київ-Чоп була чистою у Львівській області. Там дійсно активно працювала техніка (три снігоочисні та посипальні машини від Львова до Бродів). А варто було лише в‘їхати на територію Рівненської області – ситуація різко змінилася.

Тим часом дорожники області повідомляють, що за потреби жителі області можуть телефонувати до диспетчера за номером 26-46-10, який працює цілодобово.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень