Назвали кращі заклади із науково-технічної творчості Рівненщини

На Рівненщині склали рейтинг позашкільних навчальних закладів із науково-технічної та спортивно-технічної творчості.

Як повідомляє Рівненська обласна рада, торік в області провели 27 обласних масових заходів. У них взяло участь майже 1,5 тисячі гуртківців.

Стабільно найкращі результати протягом року показали  Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій, Рівненський міський центр творчості учнівської молоді і Дубенська міська станція юних техніків. Досить високі показники у 2015-му отримав Здолбунівський район.

А ось задніх пасуть Будинок дитячої та юнацької творчості в Кузнецовську, Радивилівський районний Будинок школяра та позашкільні заклади Зарічненського та Рокитнівського району. Серед причин називають недостатнє фінансування.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень