Мешканцям прикордоння можуть заборонити подорожі до Білорусі

Через незаконну заготівлю деревини жителями Рокитнівщини

Майже 16 тисяч громадян, з яких 3 тисячі дітей, скористалися у минулому 2015 році сезонним спрощеним пропуском через українсько-білоруський кордон на Рівненщині.

Йдеться про тимчасові місця пропуску «Березове», «Дроздинь» та «Познань», які перетинали, зокрема, мешканці Рокитнівського району для збору чорниць та журавлини. Прикордонники стурбовані – адже, через незаконну заготівлю деревини жителями Рокитнівщини – під загрозою дія тимчасових пунктів пропуску наступного року.

«Державна прикордонна служба України закликає всіх громадян дотримуватись вимог законодавства з прикордонних та природоохоронних питань, сприяти військовослужбовцям Луцького прикордонного загону в охороні державного кордону та недопущенню правопорушень», – наголошують прикордонники.

До слова, за п’ять років дії таких тимчасових місць пропуску, україно-білоруський кордон перетнуло 176 тисяч осіб.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень