«Теплові» кредити отримали 3000 мешканців області

Вони витратили 50 мільйонів гривень на утеплення власних осель

Місцеві філії банків їм видали понад 50 мільйонів гривень. За ці кошти люди придбали «негазові» котли та енергоощадне обладнання і отримали компенсацію відповідно 20 та 30 відсотків від суми кредиту згідно з загальноукраїнською програмою.

Таку державну ініціативу стимулювання населення підтримали й на місцевому рівні. Зокрема, із обласного бюджету виділили 1 мільйон гривень на відшкодування відсоткових ставок за кредитами, про це інформує прес-служба Рівненської ОДА.

Наразі обласною програмою трьом сотням позичальникам відшкодували понад 22 тисячі гривень. Така підтримка значно здешевлює енергоощадні кредити, у результаті вони користуються ще більшим попитом у для населення.

За інформацією Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, у результаті таких заходів Рівненщина зайняла 8 місце серед регіонів, в яких успішно запрацював додатковий механізм стимулювання населення на впровадження енергоефективних заходів.

Водночас, за оцінкою Мінрегіонбуду, Рівненщина увійшла у п’ятірку областей із найвищим показником  зменшення споживання природного газу завдяки переходу на альтернативні види палива.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень