

У нього виявили близько 22 кілограм «сонячного» каміння
Учора, 17 грудня, в місті Корець Рівненської області в автомобілі марки «TOYOTA LAND CRUISER», яким керував житель Луганщини, виявили та вилучили близько 22 кг необробленого бурштину орієнтовною вартістю близько 500 тисяч гривень.
На цей час провадяться слідчі дії з метою документування протиправної діяльності осіб, що незаконно добувають та скуповують бурштин.
За це зловмиснику загрожує відповідальність у вигляді арешту строком до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Що робити зі знайденим на городі курячим яйцем: народні прикмети
Рахунок пішов на тисячі: німці масово не пускають до себе українців
Українська вчителька отримала «розрив свідомості» від зарплатні у Німеччині
В ці дати народжуються діти-вчителі
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415