На Рівненщині стартував тендер на закупівлю швидких

Закупити повинні 18 карет швидкої допомоги

Реалізація тендерних закупівель стала реальністю завдяки субпроекту Світового банку, що на умоах співфінансування протягом п‘яти років втілюватиметься в життя на Рівненщині.

На розгляд тендерної комісії подали свої пропозиції 3 підприємства, серед яких одне чеське.

Отож, ТОВ «Автоспецпром» надіслало свою пропозицію на суму 1 161 000 доларів, ТОВ «ВІДІЮнікомерс» - 1 259 820 євро, та підприємство, що зареєстроване в Чеській Республіці – «Пульсар ЕКСПО» запропонувало 1 251 000 євро.

Саме серед цих пропозицій протягом 90 днів обиратимуть найкращу. Тільки після обрання переможця буде оголошено суму тендеру.

Як розповідає представник консультаційної групи субпроекту Світового банку Сергій Рибачок, ці 18 швидких поїдуть в райони Рівненської області, та використовуватимуться для транспортування пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями.

Також Сергій Рибачок відзначив, що здійснюватимуться й інші роботи в рамках цього субпроекту. Далі пряма мова:

В нас заплановано ще три етапи ремонтних та реконструкційних робіт в закладах охорони здоров’я Рівненщини. Це 105 закладів. Відразу скажу новину: вчора ми отримали остаточне погодження Світового банку на початок першого етапу. Я сподіваюся, що на наступному тижні ми обговоримо тендерну пропозицію по ремонту та реконструкції

Проект Світового банку розрахований до 2020 року, тому всі роботи повинні провести та завершити за три роки.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень