ON-LINE

Cкільки Рівне витрачає на виїзди швидкої до п'яниць

понеділок, 29 серпня 2016
За місяць на виклики швидкої до п’яних на вулицях міста витрачають з бюджету приблизно стільки грошей, скільки вистачило б на надання допомоги на лікування дев’яти серйозно хворим рівнянам.

Про виклики до п'яниць на вулицях розповідає головний лікар Рівненської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Валерій Ковальчук:

Шість-сім викликів є щодоби. Приблизно виклик коштує від 250 до 310 гривень. Зараз поки що затишшя: студенти по домах ще. Без проблем пройшли свята 28 та 24 серпня. У нас нема кому займатися п’яними на вулиці. Це не робота швидкої допомоги. Ніде в світі ні в якій країні такого нема. Тільки в Україні. 

 

Виходить, що щоденно місто приблизно витрачає на виклики до п'яниць від півтори тисячі гривень. За місяць це орієнтовно сягає 45 тисяч. Якщо врахувати те, що розмір допомоги на лікування для одного важкохворого рівнянина з міського бюджету - 5 тисяч гривень, то виходить, що витраченого на п'яниць вистачило б на допомогу на лікування дев'яти городянам.

Валерій Ковальчук способу боротьби із викликами швидкої до п'яниць на вулицях не бачить. Каже, що для цього мали б прийняти закон, у якому було б прописано, хто саме має до них виїжджати, створити витверезники, щоб було куди нетверезих везти (колись витверезники позакривали, бо, мовляв, у них порушують права людини), а ще встановити штрафи для тих, хто викликає медиків швидкої до такої категорії - так, як це роблять у країнах світу, де вміють рахувати гроші.  

Нагадаємо, що ми писали про те, що рівненський медик розповів про те, як городяни змушують швидку їздити на виклики вхолосту. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного