Через скандальні шкільні автобуси Рівненщина звертатиметься до Порошенка

Зокрема Голова Рівненської обласної адміністрації Олексій Муляренко ініціює звернення до президента щодо заборони купівлі за бюджетні кошти російських товарів та комплектуючих.

В оприлюдненій заяві йдеться що у посадовців та тендерного комітету при купівлі автобусів «Мрія» не було жодних законних підстав відмовити представникам постачальника, оскільки чинне законодавство не обмежує участь в тендері постачальникам товарів, комплектуючі яких вироблені в Росії.

Олексій Муляренко зазначає, що в Україні за державні кошти уже закупили 164 шкільних автобуси марки «Мрія». Тож аби ситуація не повторилася у інших 15 областях – зміни у законодавстві необхідні. Цю ініціативу 8 вересня вочевидь розглядатиме сесія обласної ради.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень