На Рівненщині стартує призов на строкову військову службу

Призивати юнаків почнуть після Великодніх та травневих свят

На Рівненщині планують призвати 534 юнаки. В Оперативному командуванні «Захід» наголошують: призовників строкової служби у зону АТО відправляти не будуть.

Водночас, в ОК «Захід» триває призов на службу за контрактом, говорить речник ОК «Захід» Анатолій Прошин:

 

- Щодо залишення на військовій службі осіб офіцерського складу з числа призваних у ході четвертої черги, то цей план у нас виконаний майже на 80%, тобто, офіцерський склад залишається на  військовій службі за контрактом. Виконання заходів щодо залишення на військовій службі по воєнкоматам осіб офіцерського складу перевиконаний на 100-110%. Щодо військовослужбовців рядового та сержантського складу: відсотків 60 теж по цьому план виконаний.  

 

Анатолій Прошин додав, що все більше військовослужбовців погоджується продовжувати службу в Збройних Силах за контрактом, тож потреби в сьомій хвилі мобілізації немає.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень