На Рівненщині стартує призов на строкову військову службу

Призивати юнаків почнуть після Великодніх та травневих свят

На Рівненщині планують призвати 534 юнаки. В Оперативному командуванні «Захід» наголошують: призовників строкової служби у зону АТО відправляти не будуть.

Водночас, в ОК «Захід» триває призов на службу за контрактом, говорить речник ОК «Захід» Анатолій Прошин:

 

- Щодо залишення на військовій службі осіб офіцерського складу з числа призваних у ході четвертої черги, то цей план у нас виконаний майже на 80%, тобто, офіцерський склад залишається на  військовій службі за контрактом. Виконання заходів щодо залишення на військовій службі по воєнкоматам осіб офіцерського складу перевиконаний на 100-110%. Щодо військовослужбовців рядового та сержантського складу: відсотків 60 теж по цьому план виконаний.  

 

Анатолій Прошин додав, що все більше військовослужбовців погоджується продовжувати службу в Збройних Силах за контрактом, тож потреби в сьомій хвилі мобілізації немає.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень