Цьогоріч на Рівненщині поменшало пожеж і загиблих на них

На сьогодні в області виникло 363 займання, що майже на третину менше, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді сталося більше півтисячі пожеж. Крім того, від вогню стали менше гинути люди. Станом на сьогодні в області загинули 15 громадян, торік за цей період - 20. Про це сьогодні на брифінгу розповів заступник начальника ГУ ДСНС у Рівненській області Олег Панюк. Також рятувальник наголосив на підвищенні пожежної небезпеки під час травневих свят. Говорив зокрема про відпочинок на природі:

– Я думаю, багато людей будуть також іти на природу, в ліси. І я хотів би на це звернути увагу, тому що, як правило, під час відпочинку із вживанням спиртних напоїв часто трапляються пожежі. Тому звертаюся до громадян нашого краю: будь ласка, будьте обережні в цьому плані. Звертайте увагу на вогнища: де ви їх розпалюєте, як ви їх розпалюєте. І не залишайте в жодному разі вогонь без нагляду. Навіть після того, як ви покидаєте місце свого відпочинку. Вогнище обов'язково потрібно загасити.

Між тим, для пожежної безпеки під час Великодня щодоби працюватиме більше 350 рятувальників, в стан готовності приведено 130 одиниць техніки. Також на цілодобовому чергуванні буде посилена група піротехнічних робіт. 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень