Цьогоріч на Рівненщині поменшало пожеж і загиблих на них

На сьогодні в області виникло 363 займання, що майже на третину менше, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді сталося більше півтисячі пожеж. Крім того, від вогню стали менше гинути люди. Станом на сьогодні в області загинули 15 громадян, торік за цей період - 20. Про це сьогодні на брифінгу розповів заступник начальника ГУ ДСНС у Рівненській області Олег Панюк. Також рятувальник наголосив на підвищенні пожежної небезпеки під час травневих свят. Говорив зокрема про відпочинок на природі:

– Я думаю, багато людей будуть також іти на природу, в ліси. І я хотів би на це звернути увагу, тому що, як правило, під час відпочинку із вживанням спиртних напоїв часто трапляються пожежі. Тому звертаюся до громадян нашого краю: будь ласка, будьте обережні в цьому плані. Звертайте увагу на вогнища: де ви їх розпалюєте, як ви їх розпалюєте. І не залишайте в жодному разі вогонь без нагляду. Навіть після того, як ви покидаєте місце свого відпочинку. Вогнище обов'язково потрібно загасити.

Між тим, для пожежної безпеки під час Великодня щодоби працюватиме більше 350 рятувальників, в стан готовності приведено 130 одиниць техніки. Також на цілодобовому чергуванні буде посилена група піротехнічних робіт. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень