Правоохоронці на травневі свята посилено охоронятимуть найконфліктніші церкви Рівненщини

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник начальника ГУ НП у Рівненській області Віталій Заславський. Зокрема біля церкви, яку не можуть поділити прихожани різних патріархатів у селі Птича Дубенського району, в ніч з 30 квітня на 1 травня чергуватимуть 20 поліцейських. Щодо аналогічної ситуації в селі Дуліби Гощанського району було ухвалене рішення про те, що релігійна громада УПЦ КП проведе свої обряди на вулиці, а УПЦ МП – у храмі. За порядком там слідкуватимуть 10 працівників поліції. Крім того, Віталій Заславський виступив зі зверненням до усіх мешканців області:

– Перш за все ми закликаємо громадськість, політичних діячів та громадських активістів - не переносити свої розбіжності у поглядах у площину вуличних конфліктів. А громадян звертатись до поліції для вчасного реагування на будь-які події. Будь-які амбіції, вони абсолютно не варті того, щоб чинились правопорушення, порушились чиїсь права, щоб пролилась хоча б крапля крові під час таких великих свят.

Також Віталій Заславський зазначив, що загалом близько 1000 правоохоронців на травневі свята охоронятимуть майже 800 церков області. А в ніч з суботи на неділю у Рівному порядок охоронятимуть 636 працівників поліції.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень