Понад 3 000 призовників 4-ї хвилі мобілізації Великдень зустрічатимуть вдома

В ОК «Захід» триває звільнення військових, призваних під час четвертої хвилі мобілізації

За словами речника ОК «Захід» Анатолія Прошина, тим часом продовжується призов на службу за контрактом:

 

 

- Планується понад 3 тисячі звільнити. Приблизно 95% особового складу уже звільнено. Думаю, сьогодні ми закриємо цифру повністю, весь особовий склад, який не підписав контракт на продовження служби, буде святкувати Великдень з сім’ями. Щодо залишення на військовій службі осіб офіцерського складу з числа призваних у ході 4-ї черги, то цей план у нас виконано майже на 80%, тобто, офіцерський склад залишається на військову службу за контрактом.    

 

Крім того, близько 60% рядового та сержантського складу також залишаються на військовій службі за контрактом. Анатолій Прошин зауважує, що все більше військовослужбовців погоджується продовжувати службу в Збройних Силах за контрактом, тож потреби в сьомій хвилі мобілізації немає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень