На Рівненщині розпочали процес впровадження електронних карток пацієнтів

Стартував тендер на розробку програмного забезпечення та закупівлю техніки для запуску електронних карток

Щоправда, проект Світового Банку, що передбачає виконання такого завдання, охоплює лише картки пацієнтів, що мають серцево-судинні захворювання.

Втім, як відзначає начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук, це буде хорошим стартом для розвитку системи електронних карток в загальному. Тобто, відштовхуючись від бази пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, буде розширюватися база і для інших хворих.

Завдяки тендеру буде створено відповідне програмне та технічне забезпечення. Також потрібен буде відповідний рівень кваліфікації і в працівників. Як розповідає Юрій Осіпчук, відповідна підготовча робота ведеться вже зараз:

Персонал уже навчається, і навчається в межах тренінгів. Тому медперсонал буде готовий, той, що ще не готовий, буде готовий повністю.

Для участі в тендері надіслали свої пропозиції три фірми. Найдешевша пропозиція до виконання – 2,5 мільйона гривень,  найдорожча – 3,3 мільйона. Пропозиції розглядатимуться 1,5 місяця. А от виконати завдання фірма-переможець повинна до кінця наступного року. Тож електронні бази в рівненських лікарнях з’являться наприкінці 2017 року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень