На Рівненщині монахи виготовляють унікальний сир (ФОТО)

В чоловічому монастирі на Здолбунівщині

[media=209156]Гурбинський чоловічий монастир відомий не лише на Рівненщині. Його ще називають Монастирем на Повстанських могилах. Віднедавна тут місцеві монахи відкрили сироварню.

[media=209155]Намісник Гурбинського монастиря, отець Онуфрій каже…

Один з наших монахів Нектарій за національністю грузин. Він родом з грузинського села і ремеслу сироваріння навчився ще в дитинстві, від своєї матері.

Сир виготовляють зі свіжого незбираного екологічно чистого молока. Але, головне - це унікальний давній рецепт, який є таємницею.  

Отець Онуфрій продовжує…

Наразі ми виготовляємо три види сирів. Впевнено можу сказати, що в Україні саме такого більше не знайдете. Без ГМО, консервантів, ароматизаторів та емульгаторів

[media=209157]Цікаво, що спробувати сир може кожен, замовивши телефоном (067) 670-84-47. Окрім сиру, в монастирі замовляють й іншу продукцію: сметану, молоко, домашній йогурт мацоні.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень