На Басівкутському пляжі у Рівному виявили паразитів

Така ж ситуація у Сарнах

Сьогодні Рівненський обласний лабораторний центр оприлюднив підсумки моніторингу місць купання населення у 2019-му році.

Протягом купального сезону фахівці лабцентру моніторили понад три десятки місць масового відпочинку населення. Це 15 санкціонованих пляжів області та 16 таких, що вважаються стихійними.

З початку купального сезону в усіх місцях проводили лабораторні дослідження. Спеціалісти провели понад 850 досліджень за санітарно-хімічними показниками води. Понад пів сотні проб не відповідали гігієнічним нормативам.

Основна невідповідність реєструвалась на пляжах Володимирецького, Здолбунівського, Млинівського, Дубенського та Костопільського районів, а також у Рівному.

Це, насамперед, висока каламутність води, невідповідність БПК (біохімічних потреб кисню – показник, який використовується для оцінки ступеня забруднення води органічними сполуками – ред.) та водневого показника.

За мікробіологічними показниками виконали майже 400 досліджень, при цьому, відхилення від санітарних норм виявили у 20-ти пробах.

Нестандартні проби спостерігались у зразках, які відбирали у Басівкутському водосховищі та з місць масового відпочинку міст Дубно, Сарни, Вараш, Радивилів, Корець, Здолбунів, смт Березне, Зарічне, Гоща та села Воронки Володимирецького району.

 

Тим часом яйця гельмінтів виявили у пробі води з сарненського громадського пляжу та у ґрунті пляжу озера Басів Кут, що у Рівному.

Не зареєстрували відхилень у пробах води поверхневих водойм та ґрунту пляжів у Дубровиці (р.Горинь), селі Товпижин (БВ «Мотор»), Хрінниках Демидівського району (дитячий санаторій «Хрінники», ОК «Чайка») та селі Б. Воля Володимирецького району (РОК «Біле озеро»).

В обласному лабораторному центрі зауважили, що органи місцевого самоврядування та виконавчої влади, а також балансоутримувачів уже поінформували щодо незадовільних результатів лабораторних досліджень.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень