ON-LINE

На Басівкутському пляжі у Рівному виявили паразитів

понеділок, 09 вересня 2019
Така ж ситуація у Сарнах
Міський пляж на Басівкутському озері

Сьогодні Рівненський обласний лабораторний центр оприлюднив підсумки моніторингу місць купання населення у 2019-му році.

Протягом купального сезону фахівці лабцентру моніторили понад три десятки місць масового відпочинку населення. Це 15 санкціонованих пляжів області та 16 таких, що вважаються стихійними.

З початку купального сезону в усіх місцях проводили лабораторні дослідження. Спеціалісти провели понад 850 досліджень за санітарно-хімічними показниками води. Понад пів сотні проб не відповідали гігієнічним нормативам.

Основна невідповідність реєструвалась на пляжах Володимирецького, Здолбунівського, Млинівського, Дубенського та Костопільського районів, а також у Рівному.

Це, насамперед, висока каламутність води, невідповідність БПК (біохімічних потреб кисню – показник, який використовується для оцінки ступеня забруднення води органічними сполуками – ред.) та водневого показника.

За мікробіологічними показниками виконали майже 400 досліджень, при цьому, відхилення від санітарних норм виявили у 20-ти пробах.

Нестандартні проби спостерігались у зразках, які відбирали у Басівкутському водосховищі та з місць масового відпочинку міст Дубно, Сарни, Вараш, Радивилів, Корець, Здолбунів, смт Березне, Зарічне, Гоща та села Воронки Володимирецького району.

 

Тим часом яйця гельмінтів виявили у пробі води з сарненського громадського пляжу та у ґрунті пляжу озера Басів Кут, що у Рівному.

Не зареєстрували відхилень у пробах води поверхневих водойм та ґрунту пляжів у Дубровиці (р.Горинь), селі Товпижин (БВ «Мотор»), Хрінниках Демидівського району (дитячий санаторій «Хрінники», ОК «Чайка») та селі Б. Воля Володимирецького району (РОК «Біле озеро»).

В обласному лабораторному центрі зауважили, що органи місцевого самоврядування та виконавчої влади, а також балансоутримувачів уже поінформували щодо незадовільних результатів лабораторних досліджень.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного