Коли Зеленський приїде на Рівненщину?

І на що зверне увагу в першу чергу

Президент України Володимир Зеленський найближчим часом не приїде на Рівненщину.

Однак голова держави про основні проблеми регіону знає.

Про це повідомив народний депутат з Рівного Олександр Ковальчук:

Надважливі проблеми області  - це незаконний видобуток бурштину, крадіжки лісу і дороги.

 

А у Рівному першочергово необхідно облаштувати об'їзну, аби вивести тисячний потік машин, які йдуть на Волинь.

Треба у місті зробити власні очисні споруди.

І третє - Басівкутське озеро і річка Устя.

Олександр Ковальчук за президентом

Щодо того, хто стане новим очільником Рівненської ОДА, поки конкретики немає. Нині Президент Зеленський розглядає кілька кандидатур і найближчим часом ці прізвища озвучать. 

Олександр Ковальчук зауважив, що народні депутати від Рівненщини хотіли б бачити на цій посаді людину, яка близька до області, а не приїхала сюди вперше.
 
Тобто, щоб це була людина, якій небайдужа доля області і є бачення вирішення основних проблем регіону.

Нагадаємо, нещодавно Зеленський відвідав Івно-Франківщину.

Там він і дав завдання за пів року збудувати міжнародний аеропорт та інтенсивніше будувати дороги.

Про враження від навчання депутатів у ЗЕ-школі ми писали тут:

Новоспечений депутат від Рівного розкрив секрети Трускавця (6 ФОТО)

Побачити перелік рівнян, які пройшли до Верховної Ради, можна тут:

Хто з рівнян пройшов у Верховну Раду
Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень