«Кукушка» гине? З рівненської вузькоколійки почали звільняти працівників

Її ліквідують?

Фото з сайту "Волинь-нова"

Понад 120 років існувала вузькоколійна залізниця Антонівка-Зарічне на півночі Рівненщини. І була найдовшою у Європі - 106 км. 

Вузькоколійкою користувалися тутешні мешканці і вона викликала захоплення туристів, в тому числі іноземних. Але через збитковість останні 2 роки «кукушка», як прозивають поліщуки поїзд вузькоколійки за звук сигналу, вже не курсувала.

У зв'язку з цим, як пояснив на брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, «Укрзалізниця» ухвалила рішення про переведення працівників в інші підрозділи залізниці на території області.

Всього працювало на вузькоколійці 33 працівники. З них 26 було тимчасово переведено, 5 залишаються у службі охорони, 2 скорочено.

Ігор Тимошенко підкреслив, що облдержадміністрація постійно звертається до «Укрзалізниці» з проханням зберегти вузькоколійку і забезпечити її функціонування як пасажирського, так і туристичного напряму.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень