Славетну «Кукушку» на Рівненщині запускати поки що не планують

Північ області має чекати кінця карантину

Доля вузькоколійки Антонівка-Зарічне досі невідома. З березня найдовша вузькоколійна залізниця у Європі не їздить через карантин.

Для мешканців Півночі Рівненщини це створює значні незручності, адже так звана «кукушка» сполучала 18 населених пунктів.

Тепер між ними – розбиті дороги, якими всього кілька разів на тиждень їздять автобуси. Рівненська ОДА у жовтні зверталася до «Укрзалізниці», розповідає перший заступник голови обласної адміністрації Сергій Подолін:

Отримали відповідь, що цей маршрут і його відновлення може розглядатися лише після закінчення карантину у нашій державі.  

Окрім цього, Рівненська ОДА зверталася й щодо інших потягів. Так, поки що не відновлено маршрут Рівне-Львів. Натомість Ковель-Одеса із минулого місяця почав курсувати через день.

Усього в Україні відновили роботу 27 потягів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень