ON-LINE

Мул з дна Басового Кута хочуть продавати

вівторок, 15 серпня 2017
Але спочатку проведуть дослідження

Мул з дна озера Басів Кут хочуть спробувати продати. Ідею висунули депутати міськради Олександр Довжаниця та Микола Бляшин. Це одна з низки пропозицій, які владці намагаються внести в программу захисту міських підземних вод і річок. Осад на дні Басівкутського водосховища пропонують дослідити. 

Якщо він виявиться придатним для використання у сільському господарстві, ним можуть зацікавитися відповідні компанії, розповідає депутат міьскради Микола Бляшин:

Оскільки ми передбачаємо очищення озера, тобто там є мули, грунти. Вони можуть мати економічну цінність. Є суб’єкти, які готові заплатити гроші, компанії, які кажуть, що готові попрацювати земснарядом безкоштовно, але мул продаватимуть від свого імені.

Така практика, зазначає політик, вже досить поширена. Таким чином місто очистить дно та береги озера від бруду та ще й з вигодою для себе. Пропозицію винесли на розгляд постійної комісії з питань міського господарства. За ініціативу проголосували достатньо депутатів, аби та потрапила на розгляд сесії міської ради.  

 

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного