Це був не бурштин: екс-кандидат у мери Рівного розповів, як займався бізнесом

Громадський активіст Дмитро Якимець поділився своїм досвідом підприємництва

Описав його Дмитро Якимець у соцмережі Фейсбук:

Дмитро Якимець перший досвід мав на продажах краму у Польщі, коли заробляв собі на випускний костюм.

 

Потім вступив до інституту і зосередився виключно на навчанні. Однак, не так сталось, як гадалось. На другому курсі університету сталась біда: я втратив батька. Щоб не висіти в мами на шиї, вирішив підзаробляти самому. А вибору для працевлаштування у буремному 1994 році майже не було. Добре, що батько мені залишив стареньку автівку - БМВ 73 року випуску. Вона й стала добрим помічником. В той час познайомився і зі своєю майбутньою дружиною. Разом і започаткували справу. Закуповували на оптовій базі солодку воду та пиво і продавали його у селах поблизу Сарн.

 

В той час не було ні магазинів, ні супермаркетів, в гастрономах полиці були порожніми, тому люди купували все на базарчиках. І ми там продавали пиво та воду з машини. Так і заробили перші гроші.

Дмитро Якимець пише, що в той час вони з дружиною економили гроші, бо хотіли мати щось більше. Потім дізналися, що є можливість взяти в оренду приміщення колишньої їдальні.

Вирішили орендувати його і відкрити там кафе. Одне з перших в місті. Добре пам’ятаю той момент, бо в червні закінчив інститут, а вже серпні напередодні Дня Незалежності ми відкрилися. Це був 1996 рік. Справа пішла, весь прибуток вкладали в розширення і розвиток.

 

Купили приміщення магазину, відкрили спорт-бар у Сарнах.

 

Потім відкрили диско-бар «Альфа». Відомий свого часу був заклад 

 

Розвивались паралельно і інші напрямки. Пробували, де ще піде справа. Займались продажем нерухомості, навіть пасажирськими експрес-перевезеннями «Сарни-Київ». Проіснували то недовго, але згадати є що.

 

Був у нас у центрі великий торговельний центр. 400 чи 500 квадратний метрів,- не пам’ятаю вже точно. Здавали в оренду там торгові площі.

Дмитро Якимець


У 2010 році Дмитро Якимець став депутатом Сарненської районної ради від опозиційної партії. В той час при владі вже був Янукович. За словами Дмитра Якимця, бізнесу стало дуже важко. Доводилося по 8-9 перевірок щотижня переживати.

Працювати стало непросто, плюс криза наклала свій відбиток. Та й чого гріха таїти - випала хороша можливість продати бізнес частинами. Саме тому ми з дружиною вирішили продати все в Сарнах і писати свою історію вже в Рівному.

Дмитро Якимець робить висновок:


За свою трудову біографію зрозумів: не варто чекати від когось милості, треба працювати і заробляти самому, розвивати свою справу.

Нагадаємо, що Дмитра Якимця неодноразово звинувачували у тому, що буцімто він був причетний до нелегального видобутку бурштину на Сарненщині.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень