Кіану Рівз випускатиме мотоцикли

Актор перетворив своє давнє хобі на бізнес

Великий любитель байків, зірка «Матриці» Кіану Рівз здійснив свою давню мрію - перетворив хобі в бізнес і зайнявся виробництвом мотоциклів.

51-річний актор в численних інтерв'ю неодноразово зізнавався, що мотоцикли - його найбільше хобі, а тепер - ще й новий бізнес-проект. Разом зі своїм партнером Гардом Голлінджером актор створив компанію Arch Motorcycle, яка займеться виробництвом мотоциклів.

Співпраця Кіану Рівза і Гарда почалося рівно 10 років тому зовсім випадково - в 2006 році, коли актор віддав один зі своїх власних мотоциклів в ремонт Гарду. Об'єднані любов'ю до байків, врешті-решт вони почали спочатку продавати мотоцикли, а тепер ще й займатися безпосередньо їх складанням.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень