Ченнінг Татум вироблятиме власну горілку

36-річний актор презентував власну горілку на міжнародному фестивалі «Канські леви» у Франції.

«Всі бренди горілки, які є, мені не подобаються, вони не відповідають атмосфері клубу. Я хочу створити такий бренд горілки, який розповів би нашу історію - про мене, моїх друзів, наші тусовки», - сказав актор.

Алкогольний напій він назвав «Born and Bred». Американський актор не лише брав активну участь у створенні бренду, але також збирається його активно просувати. Найближчим часом актор планує випустити рекламний відеоролик, в якому крім нього самого зніметься і його дружина - актриса Дженна Татум . Зірка американського кіно має намір стати акулою бізнесу і підкорити ринок алкогольних напоїв.

У цьому місяці в пресі з'явилися повідомлення про те, що Ченнінг Татум вирішив продовжити навчання і став студентом Гарвардського університету. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень