Під стінами рівненського міськвиконкому пікет (ФОТО)

Та обіцянки

Торговці з ринку «Моріон» сьогодні прийшли на пікет до приміщення міськвиконкому, де проходило засідання бюджетної комісії. Нагадаємо, що власники ринку хочуть підвищити продавцям ціни на оренду кіосків удвічі.

Вони вже написали листа до міської влади з вимогою вплинути на рішення орендодавця.

До кількох десятків людей вийшов секретар міської ради Сергій Паладійчук, який сказав, що завтра зустрінеться з одним із власників «Моріону» Ігорем Свистуном:

Завтра на 2-гу годину він пообіцяв прийти та публічно сказати, що "я помилився, я відмотую історію назад". Він прийде сюди та публічно оголосить, що питання закриває.

Втім, Сергій Паладійчук пояснив орендарям, що повністю вплинути на політику приватного підприємства міська влада не може. Раніше у коментарі Радіо Трек Ігор Свистун пояснив, що ринок не приносить прибутку, тому його немає на що утримувати.

Окрім цього, територія потребує ремонту та реконструкції. Свистун запевняє, що таке підняття тарифу не вдарить по кишенях орендарів надто сильно. Втім, торговці «Моріону» іншої думки. Кажуть, що такі ціни їх розорять.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень