Можливість заробити – Терезам, бажання розважитися – Овнам: гороскоп на 20 жовтня

А Діви можуть зіпсувати стосунки з коханими

ОВНИ

Цього дня у вас буде велике бажання розважитися, однак зорі застерігають від надмірно активних гулянь. В особистому житті можливий несподіваний поворот подій на вашу користь.

ТЕЛЬЦІ

Зараз ви зможете закласти фундамент для фінансових успіхів, яких варто очікувати вже незабаром. В особистих питаннях не випускайте ініціативу й зможете отримати результати, про які раніше тільки мріяли.

БЛИЗНЯТА

Це буде хороший день: зростуть творчі здібності, інтуїція та сексуальність. Не виключено, що хтось може неправильно розцінити ваше добре ставлення і спробує вами зманіпулювати.

РАКИ

Успіх гарантований тільки у випадку, якщо ви зумієте правильно оцінити ситуацію та переконати людей у своїй правоті. Але не намагайтеся діяти з позиції сили - винахідливість і дипломатія швидше дадуть бажаний результат.

ЛЕВИ

Цього дня в жодному разі не можна приймати кардинальних рішень. Зараз будь-які ваші дії, навіть благі, можуть обернутися проти вас.

ДІВИ

Ви ризикуєте зіпсувати стосунки з коханими через надумані тривоги. Можливі конфлікти з колегами через ваше прагнення за будь-яку ціну втілювати в життя лише те, що ви вважаєте правильним. 

ТЕРЕЗИ

Постарайтеся не звалювати на себе зайві обов’язки. У вас з’являться свіжі ідеї, які дозволять знайти нові джерела заробітку. Можуть нагадати про себе колишні залицяльники.

СКОРПІОНИ

Не вимагайте більшого - закріпіться на нинішніх позиціях. Не претендуйте зараз на більше, інакше ваше бажання панувати та самовпевненість можуть викликати протест.

СТРІЛЬЦІ

Професійні успіхи позитивно позначаться на матеріальному становищі. У всіх справах покладайтеся на здоровий глузд і інтуїцію. Не піддавайтеся емоціям, які можуть заглушити голос розуму.

КОЗОРОГИ

Щоб втримати удачу, не відволікайтеся на дрібниці. Несподіваний екстравагантний вчинок допоможе вам досягти найбільш честолюбних задумів і цілей. 

ВОДОЛІЇ

Не виключено, що ваше прагнення до матеріального благополуччя закрило від вас справжній стан справ. Постарайтеся відновити зв’язок із реальністю.

РИБИ

Цього дня вам вдасться поліпшити своє фінансове становище, щоправда, на нетривалий час. Ймовірні конфлікти через необачні обіцянки. Не виключено, що ваша репутація може трохи похитнутися.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень