«Молитись онлайн - це те саме, що й лікуватись через комп'ютер», - священник з Рівненщини

Він вважає, що людина у своєму виборі йти чи не йти до церкви - вільне творіння Боже

В Україні можна в Страсну П'ятницю натовпами товктися у супермаркетах, але головне, щоб ніхто не посмів наблизитися до Церкви.

Господня Пасха, але всі посадовці та ЗМІ влаштували справжні гоніння на християн, які просто хочуть дотримуватися Українських та Православних традицій

Священик із села Морочне Зарічненського району Павло Дубінець висловив у соцмережі Фейсбук свою думку щодо того, чи йти у церкву на Великдень:

Павло Дубінець 

Цікаво: купувати продукти на свято, в масках і без масок, збираючись у натовп біля магазинів на проїзджій частині вулиць - можна, а ось освятити пасочки в храмах - не можна, навіть дотримуючись вимог карантину: будучи в масках і на рекомендованій відстані.

 

Таке враження що відсутність контролю в боротьбі з вірусом списують на церкву, залякуючи і погрожуючи. Принаймні, так все виглядить, коли гортаєш сторінки тут на фб. Не здивуюсь, якщо в святкові дні з'являться на порозі нацгвардійці з примусом поміряти температуру, а опісля скажуть, що - хворий на короновірус.

 

Зрозуміло: Береженого Бог береже, але істерія навколо церкви, пов'язана з хворобою, вже зашкалює.

 

Ніхто нікого не примушує і не закликає йти на Пасху до церкви. Людина у своєму виборі - вільне творіння Боже: хоче - піде, хоче - ні.


А молитись онлайн - це те саме, що й лікуватись через комп'ютер.


Чи може я помиляюсь? Усім гарного Великодня.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень