«Молитись онлайн - це те саме, що й лікуватись через комп'ютер», - священник з Рівненщини

Він вважає, що людина у своєму виборі йти чи не йти до церкви - вільне творіння Боже

В Україні можна в Страсну П'ятницю натовпами товктися у супермаркетах, але головне, щоб ніхто не посмів наблизитися до Церкви.

Господня Пасха, але всі посадовці та ЗМІ влаштували справжні гоніння на християн, які просто хочуть дотримуватися Українських та Православних традицій

Священик із села Морочне Зарічненського району Павло Дубінець висловив у соцмережі Фейсбук свою думку щодо того, чи йти у церкву на Великдень:

Павло Дубінець 

Цікаво: купувати продукти на свято, в масках і без масок, збираючись у натовп біля магазинів на проїзджій частині вулиць - можна, а ось освятити пасочки в храмах - не можна, навіть дотримуючись вимог карантину: будучи в масках і на рекомендованій відстані.

 

Таке враження що відсутність контролю в боротьбі з вірусом списують на церкву, залякуючи і погрожуючи. Принаймні, так все виглядить, коли гортаєш сторінки тут на фб. Не здивуюсь, якщо в святкові дні з'являться на порозі нацгвардійці з примусом поміряти температуру, а опісля скажуть, що - хворий на короновірус.

 

Зрозуміло: Береженого Бог береже, але істерія навколо церкви, пов'язана з хворобою, вже зашкалює.

 

Ніхто нікого не примушує і не закликає йти на Пасху до церкви. Людина у своєму виборі - вільне творіння Боже: хоче - піде, хоче - ні.


А молитись онлайн - це те саме, що й лікуватись через комп'ютер.


Чи може я помиляюсь? Усім гарного Великодня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень