Лікар з Рівного - ініціатор відкритих реанімацій - за те, щоб пустити бабусь у церкву на Великдень

Він порівняв потребу старших людей поспілкуватися у рокове свято з Богом - із останнім бажанням помираючої людини в реанімації

Дитячий лікар-анестезіолог Павло Сільковський, з ініціативи якого у реанімації до хворих почали пускати рідних, у соцмережі Фейсбук виступив за те, щоб дозволити старшим людям потрапити у храми на Великдень. Але, він вважає, що це треба зробити правильно:

Якби запитали мене. Я би порадив, щоб на церковне подвір‘я пустили тих, хто в групі ризику, лише людей 60+. Вони не заразять один одного. Щоб організували їм кілька тролейбусів, які б їх привезли і відвезли. Щоб церква організувала групу, яка б розставила усіх цих людей на вулиці на безпечній дистанції. Щоб священник пройшов біля них, але щоб вони не торкалися ні до нього, ні до яких предметів.


І попросив би усіх не засуджувати цих людей і не бажати їм зла, якщо ми справді про них турбуємось чи любимо.

 

Я не кажу що бактерії в реанімації чи коронавірус можна порівняти. Я порівнюю ставлення і моральне полегшення, яке наступає тоді, коли твоя глибока-глибока потреба задовольняється.


Я бачив у США, як важкохворий пожежник у лікарні просив востаннє побачити свій пожежний автомобіль. І ціла команда везла його туди. Я бачив, як під‘їхав реанімобіль, звідти на каталці вивезли дідуся і поряд апарат ШВЛ, до якого той був приєднаний. І на кілька хвилин підвезли його до берега озера Мічиган. Бо таким було його, можливо останнє, прохання.

 

Я кажу про те, що якщо ми любимо своїх батьків, дідусів і бабусів, то варто було би подумати, як їм допомогти, а не як залякати. Спробувати зрозуміти, а не стверджувати, що ми знаємо краще. Хтозна, що вб‘є їх раніше: covid-19 чи смуток через заборону прийти до церкви на рокове свято?

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень