Мобілізація в Україні: військовий комісар розповів, кого можуть призвати тільки за власним бажанням

Є ті, хто мають особливості

Попри оголошену мобілізацію та війну в Україні, серед громадян є ті, хто може бути призваний лише за їхньою згодою. Про це розповів начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тищенко.

Йдеться про жінок.

- Законом України не передбачено обов'язкового призову жінок по мобілізації та необхідності в цьому зараз немає, — сказав начальник обласного військкомату Львівщини.

Зазначимо, що, за даними Міноборони, станом на грудень 2021 року у ЗСУ служили 57 тисяч жінок, тобто майже 22% всього особового складу. Із них близько 32 тисяч — саме військові (понад 12% особового складу).

Але після 24 лютого 2022 року дуже багато жінок пішли до підрозділів територіальної оборони та війська.

Джерело: Lviv.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень