Під час війни на Рівненщині з’явилося понад 2 тисячі маленьких українців

Вони зростатимуть у вільній Україні

Немовлята-п’ятерняшки з Одеси

З 24 лютого по 31 травня у Рівненській області народилося 2373 дитини.

В нашій області лікарі пологи приймали не лише у місцевих породіль, а й у переселенок. Усі отримали якісну медичну допомогу.

У Рівненській ОДА зауважують, що в умовах воєнного стану вагітна має право на вільний вибір пологового будинку серед тих, які працюють, й уклали договір з НСЗУ на медичну допомогу під час пологів.

На пологи породіллі потрібно брати, за можливості, посвідчення особи, обмінну карту, речі індивідуального користування для себе та дитини на час перебування у лікарні. Якщо жінка не має чогось з вказаного переліку, їй не відмовлять у наданні медичної допомоги.

За детальною інформацією щодо закладів, які надають послуги з ведення вагітності, радимо зателефонувати до контакт-центру Національної служби здоров‘я України 16-77.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень