

Їх кілька місяців не можуть знайти
Рота розвідників із Луганська, яких «призвали» на війну проти України, безслідно зникла на Харківщині. Окупанти вже кілька місяців не виходять на зв'язок.
Родичі бойовиків розуміють, що ті могли потрапити у полон чи загинути.
У повідомленні спільноти «Пошук людей «ЛНР» від 1 червня один з користувачів просить допомогти відшукати брата, про якого нічого не відомо ще з 25 березня.
Окупантів не можуть знайти після того, як українські війська звільнили від російських загарбників села Вільхівка й Мала Рогань під Харковом.
Відомо, що в Малій Рогані не стало цілої розвідувальної роти загарбників із луганської військової частини №29760. Серед зниклих безвісти, вбитих і полонених є майже 40 осіб, яких шукають.
Допоможіть знайти розвідувальну роту лИнИрИ? Заблукали, але офіційно денацифіковані. Смерть ворогам, – написав офіцер ЗСУ та блогер Анатолій Штефан.
Джерело: Obozrevatel
Радіо Трек: НОВИНИ
З Польщі депортували 70 українців: усіх негайно відправили додому
Трюк покоївок: 2 шт у воду – і решітка плити сяє, як нова
Відзавтра нові ціни на газ: газопостачальні компанії оприлюднили розцінки
Кар'єрний прорив чекає на чотирьох знаків Зодіаку
Мобілізація в Україні: кому треба з'явитися в ТЦК навіть без повістки з 1 травня?
На Львівщині чути вибухи, – голова ОВА
У разі війни будинок Санта Клауса у Фінляндії стане бомбосховищем
Арестович розповів про «маленьку Бучу» на Херсонщині
Забрали навіть дитячі простирадла: На знімку з російським танком українка впізнала свої речі (ФОТО)
Чи вступить Білорусь у війну: експерт про плани путіна
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774