Забрали навіть дитячі простирадла: На знімку з російським танком українка впізнала свої речі (ФОТО)

Жінку це не здивувало

Біженка з України Аліна Коренюк, яка тимчасово мешкає у Великій Британії, на одному зі знімків впізнала речі, які окупанти вкрали з її будинку.

На фотографії, зробленій наприкінці травня, біженка помітила, як повз розбомблені житлові будинки в місті Попасна на Луганщині проїжджає танк з коробкою з її новим бойлером, скатертиною з дачі, новими постільними речами Disney для дітей та червоною ковдрою.

Жінка припустила, що білизну окупанти взяли до того, щоб накрити щось, можливо, телевізор або інше електронне обладнання, яке залишилося в будинку після того, як сім’я виїхала.

Ми очікували, що все, що не знищили, вони вкрадуть. Ми припускали, що будинки в Попасній будуть розграбовані, нам багато разів про це говорили, – розповіла Аліна Коренюк.

Аліна з дітьми покинули Україну ще 8 квітня. Вона стверджує, що фотографію з танком зробили неподалік її будинку.

Джерело: Obozrevatel з посиланням на ВВС

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень