Українську землю ніхто не забере, але ракетні обстріли посиляться. Прогноз астролога на червень

Війна ще не закінчиться, але місяць буде спокійним

Військові дії у червні триватимуть, проте загалом червень не вирізнятиметься запеклими боями, впевнений астролог Влад Росс. 

Місяць обіцяє бути досить спокійним, попри військові дії. А вони поступово переходитимуть у статичну фазу. Територій уже ніхто у нас відбирати не буде, але будуть посилені ракетні обстріли, аби лиш вони не перетворилися на килимові бомбардування», — сказав астролог.

Найнебезпечніший період у період повного місяця.

У червні ці дні припадають на 13−16 червня.

У ці дати можуть серйозно посилитися і ракетні обстріли. Також жорстка ситуація можлива наприкінці місяця — 27−29 червня. Отже, швидше за все, ракетами росія привітає нас із Днем Конституції — путін же любить символізм. Наприклад, на Великдень Росія завдала ракетного удару по Одесі, внаслідок чого загинули люди, зокрема немовля, тобто путіну знадобилося принести в жертву дитину, — каже Росс.

Астролог закликає обережно ставитися до будь-якої інформації, особливо у середині місяця.

Наприклад, якщо росія наполягатиме на «мир, дружба, жуйка», це буде означати, що точно ніякого миру не буде, і жодної дружби чи адекватних переговорів вона не зможе забезпечити, а отже, на це не потрібно погоджуватися. Можливі обмани та самообмани, а також «розводи» на гроші. Тому в середині місяця слід з особливою обережністю ставитися до пропозицій, що обіцяють швидке збагачення, — говорить астролог.

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень