Місця під кіоски у Рівному хочуть здавати з аукціону

Зокрема, мова йде про місця у центрі міста

Кіоск у вигляді кавової склянки, який зник з центру Рівного

Таку ідею подав депутат міськради Рівного, член комісії зі знесення незаконно встановлених малих архітектурних форм (МАФів) Олександр Курсик, який нещодавно розповідав Радіо Трек про ситуацію з демонтажем нелегальних кіосків у публікації Боротьба з кіосками у Рівному - як з вітряками: поки одні зносять, інші виростають

Після того, як депутат почав звертати у соцмережі Фейсбук і в ЗМІ на такі кіоски, власники почали їх зносити добровільно. Зокрема, зник кіоск "Шаурма" біля супермаркету "Вопак" на вулиці Київській ( район школи №12) та кіоск у вигляді кавової склянки недалеко, який стояв у центрі міста недалеко від торгового центру "Злата Плаза".  

Олександр Курсик відреагував на це у соцмережі Фейсбук:

Була шаурма - нема шаурми. Була кава - нема кави. І так буде далі. На наступній сесії запропоную Володимиру Хомку навести лад з кіосками у центрі Рівного. Виберемо місця, які подобаються підприємцям, погодимо їх з архітектурою, проведемо відкриті аукціони і всі будуть щасливі. Підприємці працюють, гроші в бюджет, нові робочі місця. Все, що без дозволів - знесення.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень