ON-LINE

Міська влада не може розігнати торгівлю біля ЦУМу (ФОТО)

середа, 31 серпня 2016
На сьогодні влада анонсувала гучне знесення кіоску в центрі Рівного та гаражів

Після знесення двох гаражів на вулиці Небесної Сотні, 66, комісія міськради вирушила в центр, аби продовжити роботу біля центрального універмагу.

Демонтаж гаража на вулиці Небесної Сотні, 66

Як виявилося на місці, зноситимуть не ті кіоски, що роками стоять поблизу зупинки громадського транспорту та біля входу в парк Шевченка,

а кав’ярню на колесах, розташовану під стінами ЦУМу, зі сторони вулиці Чорновола.

До знесення не дійшло. Власник кав’ярні, який одразу з’явився, пояснив, що попередження про примусове знесення до нього надійшло на початку серпня, в тому ж попередженні вказано, що для самостійного знесення йому дають час до 8 вересня.

Разом з тим, підприємець, який не захотів називати свої прізвище й ім'я, стверджує, що готовий працювати законно і сплачувати гроші в бюджет. Але як узаконити свою діяльність – не знає. Чоловік каже, що кав’ярня тут стоїть вже понад рік. У січні цього року він купив її у попереднього власника, і з того часу щомісяця платить оренду за клаптик землі її приватному власнику.

Коли ж хотів узаконити свій вид діяльності, звертався до низки управлінь міської влади, проте там стверджували, що вони цим не займаються.

Після обговорення із заступником міського голови Віталієм Хмилецьким та членами комісії, чоловік погодився самостійно прибрати свою кав’ярню до вечора четверга та повторно звертатися до міської влади з проханням узаконити свій бізнес.

Між тим, зі слів Олексія Хмилецького, цьогоріч знесено вже понад півсотні гаражів. Хто на черзі – можна переглянути тут.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного