Доторгувалися: на власника магазину Рівного, який продавав алкоголь дітям, збираються знайти управу

Це питання порушили на засіданні міськвиконкому Рівного

Як ми писали, небайдужі рівняни оголосили "війну" закладам-порушникам заборони міської влади на продаж алкоголю вночі і дітям. І оприлюднили інформацію про перший такий магазин. Це, зокрема, магазин "Флеш", що у мікрорайоні "Північний". 

На засіданні міськвиконкому Рівного питання про вплив на власників магазину порушила громадська активістка Ніна Скиба. У відповідь на це міський голова Рівного Володимир Хомко доручив ініціювати подання про перевірку магазину податковою інспекцією. А начальник міського відділу поліції Рівного Василь Зелінський сказав, що вже підготував подання для обмеження роботи і ініціюватиме відкриття кримінального провадження. А поки що власникам магазину загрожує лише штраф.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень